1. kolo Krajského přeboru čtyřek kluků Středočeského Kraje (9.10.2022)

V neděli 9.10. 2022 proběhlo 1. kolo Krajského přeboru čtyřek kluků Středočeského Kraje v Kladně. Této celoroční soutěže se zúčastní celkem 15 družstev.  Tento turnaj byl rozdělen do  3 skupin po 4 a jedné po 3 týmech.

Naši borci byli nalosováni do skupiny C. V prvním zápasu nastoupili proti Benátkám „B“.V prvním setu nás trápil servis, i proto set skočil prohrou. Druhý set se podání zlepšilo a dařilo se i útočit, set se podařilo vyhrát a nastal 3 set. Po dramatické bitvě do konce borci nejtěsněji prohráli. 1:2 (17:25, 25:17, 15:17). Dalším soupeřem po krátké pauze byla Mladá Boleslav. V tomto klání se projevila i kolektivní hra, trochu emoce. Zápas rozhodli chyby na útoku a zlepšený příjem. Výhra po boji 2:1 (25:22, 20:25, 15:9). Poslední utkání ve skupině proti soupeři Odolena Voda B. Hezký zápas plný výměn, který rozhodli chyby v mezihře. Je nutno přiznat, že soupeř byl lepší. Prohra 0:2 byla nevyhnutelná (17:25, 18:25). Vyústilo z toho 3tí místo ve skupině pouze díky lepším bodům, což znamenalo hru ve spodním pavouku.

Následujícím soupeřem byli Kralupy nad Vltavou. První set celkem přesvědčivá výhra, druhý set se objevil opět problém se servisem a k tomu zničující útočný „bagrem“  od soupeře doprostřed hřiště. Tento problém přetrval i třetí rozhodující set. Druhý i třetí set měli dramatickou, těsnou koncovku bohužel oba skončili prohrou. 1:2 (25:15, 23:25, 13:15). Tato prohra nás odsoudila ke hře o 13,14 místo. Soupeřem v tomto pro nás posledním zápasu byla Odolena Voda „E“. První set  nás opět trápilo podání. Z prvních 8 podání se podařilo dát jen 2. Po zlepšení v této činnosti a soustředěnější mezihře se povedlo dohnat několikabodovou ztrátu ze začátku setu. Po dramatu v koncovce borci vyhráli 1 set. Druhý set začal zlepšením a úspěšným podáním, dokonce padlo i několik „es“. Výhra 2:0 (30:28, 25:14) znamená umístění v tomto kole na 13tém místě.

Děkuji borcům za reprezentaci klubu i za předvedenou hru a doufáme v lepší umístění příště.