MČR Hradec Králové

Již před samotnou cestou jsme měli obavy, jak pojedeme. Do poslední chvíle jsme měli pouze jedno auto. Tímto bych ráda poděkovala panu Gerhartovi, který zavřel dílnu a odvezl polovinu týmu v pátek, a panu Škapovi, který kluky vezl v neděli zpět.

Nakonec jsme prodlouženém víkendu jsme absolvali MČR v Hradci. Po různých peripetiích nás odjelo 8 hráčů. Sehráli jsme 8 utkání z toho 4 vítězná. Prohry byly s týmy, které se umístily na předních příčkách ( Kladno – mistr, Znojmo 4, Ústí 6, Brno 7 ) , ale také jsme porazili Green volley Frýdek Místek (5), Příbram, 2x Letovice.

Kluci ukázali bojovnost. Na oba smečaře Daniela Gerharta a Vítka Kolouška ( o 2 hlavy menší než jiní borci) jsem se mohla vždy spolehnout. Jak na útoku, tak ve hře v poli. Uzdravený Daniel Pollák, který se vrátil po 3 měsících po těžkém zranění a velice pomohl, hrál výborně. A nakonec náš nejmladší Adam Škapa, který v konkurenci nahravačů o dva roky starších patřil mezi nejlepší. Pak tady máme Vadima Yatsinyaka, který musí hrát na bloku ač jím není a Borise Pikaliho, který v Domažlicích nahrává. Klobouk dolů že to vydrželi 3 dny. Pak jsem tady já (trenérka Kája).

Myslím, že 11 místo v ČR je super!

Trenérka: Karolína Koloušková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *