Report barevného minivolejbalu (20.3.2022)

V neděli 20.3. 2022 proběhl odložený turnaj barevného minivolejbalu dvojic na Lokomotivě Plzeň. Trochu zamrzí, že se tohoto mumraje zúčastnili pouze 3 družstva z původně plánovaných 4. ještě hůře to bylo s počtem hráčů kterých z důvodů nemocí, zranění a karantén zůstalo jen 6. Chtělo by se říci 6 statečných, v ostatních družstvech byly jen asi další 4 kluci. Celkem se tohoto volejbalového mumraje zúčastnilo 44 družstev (10 žlutý, 18 oranžový a 16 červený)

V červeném volejbalu byla nasazena osvědčená dvojice Josef Perk a Šimon Jáchim. V šestičlenné skupině odehráli 5 zápasů se 4 výhrami a jednou prohrou. Vyplynulo z toho druhé místo ve skupině a boj o celkové 4-6 místo. Dvojici se podařilo vyhrát oba zápasy, i když to nebylo úplně jednoznačné, hra byla napínavá do konce. Celkem tedy z toho bylo 4 místo.

V oranžovém volejbalu byly nasazeny 2 družstva USK A Jáchym Cvachovec a Vítek Martínek, Odehráli 5 zápasů ve skupině. Dvojice se rychle sehrála díky tomu prohrála jeden zápas, což znamenalo 2 místo ve skupině. Druhou dvojici USK B vytvořili bratři Ondřej a Karel Komancovi. Ze začátku to vypadlo rozpačitě, ale postupně narůstali emoce i vítězství. Ve skupině skončili 2zí po 5 zápasech. Toto znamenalo bitvu obou družstev o 4-6 místo. Nejprve nastoupili borci USK A proti Loko E. Zápas byl vyrovnaný a vedl k vítězství USK A. A pak to nastalo, derby USK A a USK B. Zápas plný emocí, soupeři si nic nedarovali. Zvítězilo USK A. Poslední zápas LOKO E a USK B byl vyrovnanější. Šťastněnší bili Naši Borci. Konečné pořadí USK A – 4 místo a USK B – 5 místo.

Všem borcům Gratulujeme za výkon i reprezentaci USK Plzeň.

Trenéři:

Petr Vydra

Karel Janeček

« z 6 »

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.