Přehled zápasů v týdnu 17.-23. února

Muži A

USK Slavia Plzeň – SK Prosek Praha 3:0(19,13,16), 3:0(20,12,24)

Trenér Jan Hrubý: “První zápas byl jednoznačnou záležitostí pro nás od začátku do konce, Prosek se nedostal do hry, naopak nám se dařilo ve všech činnostech. Ve druhém zápase se soupeř zlepšil a potrápil nás zejména ve třetím setu, ale naštěstí jsme v těsné koncovce zvítězili, když utkání zakončil esem nahrávač Jirka Ulč.

Nyní nás čekají poslední tři hrací víkendy, kdy jedeme nejdřív do Varů, poté hrajeme doma s Pragou a končíme výjezdem do Chabařovic. Je to těsné, ale snad se nám povede náskok před druhou Příbramí uhájit.”

Junioři

Trenér Pavel Štulc: “V sobotu jsme jeli do Prahy odehrát utkání s lídrem soutěže Orionem. Bohužel jsme nenavázali na výkony z minulého týdne a v nepovedených utkáních jsme prohráli dvakrát 0:3 (18, 20, 19) a (21, 23, 20). Svůj standard zahrál pouze Martin Baník. Je znát, že v Přibrami má dlouhodobě jiné tréninkové zatížení a dokáže zahrát bez výkonostních výkyvů. Je to veliká škoda, neboť soupeř se na hřišti trápil a vyhrál jen díky naší nepozornosti a nevynuceným chybám.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *