Lednové slovo předsedy

Vážení sportovní přátelé, vážení rodiče, kamarádi,

chtěl bych vás pravidelně touto formou stručně informovat o aktuálním dění v klubu, aktivitě výboru, úspěších našich týmů atd.. Nejdříve ode mne ale přijměte opožděné přání všeho dobrého do roku 2020.

Na jeho začátku se setkal výbor našeho klubu na pravidelné schůzce. Pokud byste měl kdokoliv zájem se schůze výboru zúčastnit, scházíme se pravidelně první úterý v měsíci. V zimních měsících v restauraci „U kance“, v období od dubna do října v našem venkovním areálu.

Po vánočním volnu se opět rozebíhají všechny halové soutěže. Druholigové „Áčko“ má za sebou už dva hrací víkendy s bilancí 3 vítězství a 1 porážky. Kluci drží 3. místo a v případě 2 výher v zápasech, které máme k dobru, se bodově dotáhneme na první Příbram „B. Cílem „Áčka“ je 1. místo v soutěži a účast v baráži o účast v 1. lize. Junioři z letošních 6 zápasů zvítězili pouze 1x nad Českým Krumlovem. Soupeři z Kladna a Prahy byli nad jejich síly. Žákovské týmy na své zápasy ještě čekají.

V sobotu 25. 1. 2020 se koná volejbalový ples, za jehož organizaci už v předstihu děkuji Honzovi Hrubému a jeho týmu. Všechny vás i já srdečně zvu, na našem webu či FCB najdete všechny potřebné informace. Těším se na osobní setkání!

V dalších pokračování těchto mých okének vás budu mimo jiné více informovat o dění v klubu a naší snaze rozšiřovat naší členskou základnu o nové děti a zvyšovat tréninkový standard pro naše hráče.

Mějte příjemné dny, zdraví vás Josef Perk, předseda USK Slavia Plzeň!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *