Zápasy v týdnu 25.11.-1.12.

Starší žáci

Trenérka Kája Koloušková: “O tomto víkendu jsme sehráli 3. kolo ČP v České Lípě. Odehráli jsme celkem 7 zápasů, z toho jsme čtyři vyhráli 2:0, dvakrát jsme prohráli v tie-breaku a jednou 0:2. Celkově jsem spokojená, protože turnaj sehráli hoši ročníku 2006 a mladší. V příštím týdnu nás čeká krajský přebor v Klatovech.”

Muži A

USK Slavia Plzeň – Karlovarsko B 3:1 (25, -23, 25, 23)
USK Slavia Plzeň – Karlovarsko B 3:0 (15, 25, 10)

Trenéři Pavel Štulc a Jan Hrubý: “V prvním zápase hosté drželi krok zejména díky extraligovým mladíkům, kteří na druhý odjeli, také je to  na výsledku znát. Kromě nich tým tvoří zkušení staří hráči, kteří hrají velmi dobře v poli a při útoku než by šli za ranou, spíš si ohrají spoustu balonů o blok. Proti tomu se hraje hrozně nepříjemně, protože na těch odražených míčích se dost nadřete. Jsme rádi, že kluci zvládli uhrát koncovky. Ve druhém zápase šlo o kontrolu výsledku s výjimkou druhého setu, kdy se za našeho vedení soupeř vzepjal, dal sérii bodů a srovnal, takže došlo na zbytečné drama. Naštěstí se šťastným koncem pro nás.”

Tento týden Áčko čeká důležitý výjezd k posledním zápasům před Vánoci na půdu Pragovky, která se letos drží v popředí tabulky. Samozřejmě se budeme snažit přezimovat na prvním místě a tím pádem musíme Prahu vykrást kompletně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *