Zápasy v týdnu 28.října – 3.listopadu

Mladší a starší žáci

Dařilo se našim mladším žákům, kteří vyhráli 2 zápasy městského přeboru proti 15. Zš Loko Plzeň a jednou v tie-breaku podlehli Rokycanům.

Zato starším žákům se na Českém Poháru vůbec nedařilo a bohužel jen s jedním vyhraným setem spadli do třetí osmičky týmů. Příští týden to snad bude v Kralovicich na krajskému přeboru lepší.

Trenérka: Kája Koloušková

Junioři

USK Slavia Plzeň – Volejbal Sokolov 0:3 (-17,-15,-6), 0:3 (-15,-16,-20)

Tuto sobotu pokračovali v soutěži zápasy se Sokolovem. Ve značně oslabené sestavě (Martin Baník a Adam Šindler byli na extralize kadetů, resp. juniorů a zraněný Martin Cihlář nastoupil pouze na postu libera) jsme nedokázali soupeři vzdorovat a dvakrát jsme prohráli. Pozitivum je nutné hledat v tom, že jsme utkání odehráli v dost mladé sestavě a hráči se museli vyrovnat s tím, že nastupovali na jiných postech, než jsou zvyklí. V tabulce jsme se sice propadli na sedmé místo, ale máme o dva zápasy méně a na třetího ztrácíme pouze 7 bodů.

Trenér: Pavel Štulc

Muži B

USK Slavia Plzeň – Volejbal Sokolov 3:1, 1:3

Při druhém měření sil v KP1 v Sokolově jsme bodovali opět jen na půl. První zápas jsme získali po vyrovnaném boji 3:1, kdy jeden set jsme ztratili i přes 34 získaných bodů! Ve druhém zápase se projevila po prvním setu, který jsme vyhráli velkým rozdílem, únava a tím velmi špatný pohyb. Spousta laciných chyb z naší strany usnadnila soupeři získat vítězství v následujících setech, i když jsme se snažili něco změnit. To samozřejmě nesnižuje dobrý výkon soupeře, který má opět soupisku aspirující na 2.ligu.

Trenér: Jan Štich

Muži A

USK Slavia Plzeň – Volejbal Modřany 3:0 (17,24,20), 3:1 (21,-23,22,23)

Áčko bodovalo za plný počet, ale Modřany nedaly kůži zadarmo. Oba zápasy byly velmi vyrovnané, koncovky jsme si však až na druhý set ve druhém zápase pohlídali. Nutno říct, měli jsme asi i víc štěstí. Šest bodů znamená, že po osmi zápasech Áčko vede 2. ligu s 22 body ze 24 možných. Teď nás čekají dva výjezdy, příští týden západočeské derby v Domažlicích, za 14 dní do Prahy na Prosek.

Trenér: Michal Kouba

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *