Ohlédnutí se za letošním turnajem O pohár Staré školy

Tak máme za sebou 13. ročník volejbalového turnaje O POHÁR STARÉ ŠKOLY, pořádaný pod záštitou USK SLAVIA PLZEŇ. I když počasí bylo pěkné pouze u německých soudruhů meteorologů na webu, přesto se vše odehrálo jak mělo. Pouze bych poprosil chlapce a dívky z družstva Chráněná dílna, aby se příště alepoň omluvili, když už ruší účast. Dost by to pořadateli v organizaci turnaje pomohlo.

Tedy jak to celé dopadlo: Nakonec dorazilo 14 týmů, hrálo se do roztrhání těla (a to doslova, neboť Julča dohrávala finále se zlomeným malíčkem). Tradiční cenu ČULIBRK TURNAJE si poprvé odvážejí MIROŠOVIČTÍ SOKOLI do rodného městysu.
Ve finále zvítězilo družstvo RŮŽOVÉ TLAPIČKY nad domácím PIVOVAREM CHUDENICE 2:0 na sety, kdy ale domácí museli celou dobu hrát proti větru, svítilo jim sluníčko do očí, rozhodčí byl podplacený… prostě jsme dostali nařezáno.
V tuhém boji o třetí místo nakonec v tiebreaku udolali mladí z ZČU tradičního účastníka VESTEX 2:1.

Takže konečné pořadí:
1) RŮŽOVÉ TLAPIČKY
2) PIVOVAR CHUDENICE
3) ZČU
4) VESTEX

Večer po turnaji jsme popřáli Johnovi Píckovi k jeho šedesátým narozeninám a pak proběhl tradiční hudebně taneční večírek u piána, basy a několika kytar.
Jelikož si družstvo Pivovaru Chudenice opět díky celkovému duševnímu opotřebení neudělalo společnou fotku, přikládám alespoň koláž z fotek z roku 1989, kdy jsme se s Johnem na Matykách seznámili. (Julča evidentně švindluje, aby vypadala mladší, v Moravských Budějovicích probíhala zrovna Průmyslová revoluce a Kulich neměl čas se fotit a fotku Harleje objektivně zařadil nešlo).

Takže díky a za rok zase třetí víkend v květnu na Slávce…
Meloun

PS: jo málem bych zapomněl, cenu KOVÁŘE PAZDERY získal (konečně) David Konečný.. gratulujeme

« z 4 »

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *