Třetí turnaj barevného minivolejbalu dvojic (20.1.2024)

V sobotu 20. 1. 2024  proběhl třetí turnaj barevného minivolejbalu dvojic. Turnaj pořádal Klub volejbal Klatovy. Dvojic se jednom místě sešlo více než 50 ve třech kategoriích.  Klub USK nasadil 2 družstva do červeného volejbalu, pro nejstarší hráče minivolejbalu dvojic.

Družstvo USK A, ve složení Arsenii Pominchuk a Lukáš Vostapek,    bylo nalosováno do skupiny B. Zde se utkalo postupně s družstvy Loko C, Lhota B, Klatovy B, Rokycany A, Všechny zápasy borci prohráli. Občas se nedařilo podání. Je třeba podotknout, že soupeř byl techničtější a měl více zkušeností i z předchozích turnajů i z jiných kategoriích. Borci tedy skončili poslední ve skupině a hráli skupinu o 17-19 místo, kde nejprve porazili Klatovy C a v dašlím zápasu prohráli s 15 ZŠ B. Vyústilo z toho tedy 18. místo.

Družstvo USK B, ve složení Jiří Šemora, Lukáš Křovák, bylo nalosováno do skupiny C. Zde borci postupně utkali s družstvy Loko B, Lhota A, Klatovy C, Rokycany B. Našim se povedlo se porazit pouze Klatovy C, zbytek utkání prohráli. Opět šlo soupeře většinou zkušeného i z mladších kategorií. USK A tedy hrálo skupinu o 13-16 místo. Hned v prvním klání porazili Loko D, ale další dva zápasy prohráli s družstvy Klatovy B, Touškov B. Bylo z toho 15 místo.

Děkuji všem za reprezentaci klubu. Výsledky nejsou valné, ale herně kluci hráli co uměli i s ohledem na zkušenosti. Pro některé to byla první zkušenost s volejbalem vůbec.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *