Městský přebor trojic (04.03.2023)

V sobotu, 4. 3. 2023, bylo odehráno páté, předposlední kolo městského přeboru trojic mladšího žactva. Turnaj se jako obvykle konal v Plzni na 1. ZŠ – Západní. Náš klub má v této soutěži přihlášena dvě družstva s proměnlivým obsazením, dle aktuální marodky 😊

Složení týmu USK „A“ bylo pro tento den následující. František Les, Pavel Šemora, Jáchym Kouba a Oliver Kust. Borci měli na základě dosavadních výsledků nalosovánu skupinu D, kde se postupně utkali se čtyřmi dalšími týmy. Hra se borcům docela dařila, podali týmový výkon, silnou stránkou byl servis, který borcům hodně pomáhal, slabší stránkou je pak psychická labilita. Nicméně, když bylo třeba a také na upozornění trenérů, se například družstvo dokázalo semknout a vyhrát set, který prohrávali v koncovce o 4 body. Jednotlivé výsledky hry pak byly uspokojivé 2:0, 1:1, 1:1, 2:0.

Tým USK „B“, tentokrát ve složení Daniel Juhás, Zdeněk Vozár, Mikuláš Šafránek, byl zařazen stejně, jako minule, ve skupině F. Tady je nutné podotknout, že borci se teprve sehrávají a moc zkušeností se zápasy zatím nemají. Z počátku měli tendenci hru zrychlovat, resp. rychle se zbavovat míče, který přiletěl. Postupně však, i na důrazné pobízení trenérů, začali hrát dle standardů, které vyžadujeme, tj. příjem, nahrávka a zakončení, tedy na tři údery. V prvním zápase, který prohráli 0:2 se hodně nedařil servis, nutno podotknout, že opět. Stará bolest, stále na ní pracujeme ale také musíme říct, že se efektivita servisu během turnaje zlepšovala. Nejen zlepšený servis, ale i týmovější hra vedla k pozitivním výsledkům v zápasech. Vyjádřeno numericky, zápasy byly odehrány s výsledky 2:0, 1:1, 0:2 a 1:1.

Děkujeme všem borcům za předvedenou hru i za reprezentaci klubu a končíme okřídleným konstatováním, že doufáme v neustálé zlepšování.

 

Trenéři: Petr Vydra, Karel Janeček

 

« z 7 »

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *