KP4 Středočeský Kraj – Odolena Voda (22.1.2023)

V neděli 22.1. 2023 se  v Odolene Vodě odehrál třetí turnaj čtyřek středočeského kraje. Turnaj byl rozdělen do 4 základních skupin. My jsme byli nasazeni do tří členné skupiny B. Družstva jsou nasazována podle výsledků z předchozích turnajů.

Po příjezdu na místo a krátké rozcvičce byl prvním soupeřem ve skupině Králův Dvůr. Pár chyb na začátku každého setu znamenal rozdíl, který nešel dohnat I když v koncovce k tomu byla možnost. Zápas jsme prohráli 0:2 (19:25, 22:25). Druhý zápas proti Odolene Vodě B. Tento zápas byl prohrán celkem jednoznačně. Soupeř byl lepší zejména na příjmu a v pozornosti. Prohra 0:2 (17:25,14:25). Oba zápasy ve skupině byli poznamenány strachem ze hry a nevím, kam se poděl týmový duch, na hřišti nenyl.

Čekal nás zápas nejspodnějšího pavouka Proti Benátkám nad Jizerou A. Tento zápas byl hodně vyrovnaný v obou setech jsme vedli, ale prohráli jsme koncovku obou setů. 0:2 (21:25, 21:25). Poslední zápas o umístění proto Benátkám nad Jizerou B. Konečně zápal do hry, dravost po balonu projevila se týmová práce. Výhra 2:0 (25:17, 25:16). V turnaji se umístili na 11. Místě, což je i celkové umístění v soutěži.

Na závěr je třeba pochválit borce za volejbalové momenty, jen těchto pěkných momentů bylo poskrovnu. Věřím v načerpané zkušenosti, které doufám příště použijí.

 

Trenéři:

Petr Vydra, Pavel Šemora, Karel Janeček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *