3. kolo KP mladších žáků (11. 12. 2022)

V neděli  11. 12. 2022  se odehrálo třetí kolo krajského přeboru čtveřic mladších žáků tentokrát v Klatovech. Turnaje se zúčastnili 2 družstva USK.

USK A ve složení Pavel Šemora, Oliver Kust, Josef Perk, Kouba Jáchym, Jáchim Šimon, se utkala postupně s Klatovama A, USK B, Mirošovem a Klatovama B. Borci hráli útočný volejbal s rozehrami na 3. První zápas s Klatovama byl vyrovnaný. Výhra v prvním setu znamenal méně pozornosti v setu druhém a drobné chyby ve třetím setu znamenaly prohru 1:2. Ve vzájemném zápasu s USK B se projevili zkušenosti USK A. Zápas nemohl skončit jinak, než výhrou v derby 2:0. První set proti Mirošovu borci vyhráli, i když soupeř vrátil většinu míčů, některé rozehry byli delší, což otupovalo pozornost. Ve druhém setu se projevila stará bolest, mnoho zkažených podání i nedomluva  během mezihry. Vše se povedlo napravit ve třetím setu. Zápas borci vyhráli 2:1. Poslední zápas proti Klatovům B, byl ve znamení soustředění i přesné hry. Borci vyhráli 2:0.

USK B ve Složení Les František, Uhlík Filip, Schejbal Jakub, Martínek Vítek. Méně zkušené družstvo, které všechny zápasy prohrálo 0:2. Je zde vidět perspektiva a určitě zlepšení do budoucna. Od trenéra byli občas nuceni hrát riskantní horní servis a tím se učit riskovat, a hrát co se učí při tréninku.

Díky všem borců za reprezentaci klubu

 

Trenéři: Petr Vydra

Karel Janeček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *