Městský přebor trojic (5.11.2022)

V sobotu 5. 11. 2022  sehrálo druhé kolo městského přeboru trojic mladšího žactva. Turnaj se opět odehrál na 1. ZŠ Západní 17. Do turnaje opět zasáhly 2 družstva našich borců.

Za tým USK A hráli Oliver Kust, Vítek Martínek, Filip Uhlík, Josef Perk, Pavel Šemora a Jáchym Kouba. Tento tým si v minulém rozřazovacím kole vybojoval skupinu C., kde dále hrály týmy Šťáhlav B, Lokomotivy H a Slavie B. Bohužel, borci prostě neměli svůj den a tak po prvním remizovaném zápase přišly již na řadu další tři prohry. Každý další nepodařený balon znamenal větší psychický tlak na naše borce, takže kazili skoro vše, na co sáhli, ale i bohužel nesáhli. Hezkých výměn bylo tedy poskrovnu.

Tým USK B, ve složení Michal Dvořák, Michal Bouše, Zdeněk Vozár, Jakub Schejbal, Daniel Juhás a Jáchym Cvachovec, bojoval ve skupině F. Soupeřem ve skupině jim postupně byla družstva Klatov C, Šťáhlav A, Slávie D a Rokycan. Borci nastoupili do všech utkání s odhodláním, ačkoliv to pro některé hráče byla první zkušenost s volejbalem. I díky tomu bylo ve hře mnoho chyb a nepřesností. Objevila se také stará bolest – nejistota na podání. I přesto se však našim borcům podařilo zahrát několik hezkých rozeher na tři dotyky. Protože jich však nebylo dostatečné množství a servis se nedařil, skončily všechny zápasy prohrou 0:2.

Pohledem výsledků je na místě zhodnocení herního dne jako neúspěšného, ale my společnš věříme v lepší příští.

 

Trenéři

Petr Vydra

Karel Janeček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *