Městský přebor mladšího žactva trojic (1.10.2022)

Protože nás  i letos čeká soutěžním roce 5 turnajů městského přeboru mladších žáků, bylo v sobotu 1. 10. 2021 odehráno první – rozřazovací kolo pro nasazení týmů do skupin. Turnaj se odehrál na 1.ZŠ Západní 17. Přihlášeny do celoroční soutěže jsou 2 družstva.

USK A ve Složení Olivier Kust, František Les, Josef Perk, začalo turnaj proti Lhotě C. První set se vůbec nedařilo podání, ani si nejsem jistý jestli nějaké podání borci dali. S několika chybami z toho byl prohraný první set 7:15. Druhý set se zlepšilo podání i hra. Podařilo se vyhrát set 15:14. Dalším soupeřem Klatovy C. Po zlepšené hře na tři a kolektivním výkonu porazili soupeře. 15:12 a 15:9. Po delší pauze borci nastoupili proti Lokomotivě D. Souboj to byl vyrovnaný a to doslova, rozhodlo podání. Sety 15:13 a 13:15. Posledním soupeřem bylo družstvo Slávie A. Opět byl trochu problém se servisem, ale to borci nahradili kolektivním výkonem. Opět skončil zápas 1:1 (11:15, 15:13).

USK B ve složení Michal Bouše, Michal Dvořák, Mikuláš Šafránek. První střetnutí proběhlo proti Lhotě A. Holky borce jasně přehráli. Není se čemu divit pro ně to byla první zkušenost s nějakým soupeřem. Sety 15:5 a 15:4. Druhý zápas nastoupili hráči proti Klatovům D. I v tomto případě byl soupeř lepší, ale borcům se podařilo několikrát soupeře přehrát při výměnách, zlepšení bylo vidět. Bohužel hra byla na tři pouze z nouze. Prohra 7:115 a 8:15. Dalším soupeřem byla Lokomotiva E. V tomto případě šlo o souboj podání, kdo dá podání vyhraje,  prví set byli lepší naši borci a druhý set to bylo naopak. Zápas skončil remízou 15:10 a 13:15. Poslední zápas nastoupili proti zkušenějším holkám Slavia A. Prohra byla nevyhnutelná, ale cením i snahu. Sety 5:15, 5:15.

Bylo vidět nadšení i chuť do hry u obou týmů. Do příštího turnaje máme co zlepšovat. Celkové výsledky: Družstvo USK A 3. místo ve skupině. USK B ve své skupině 5. místo

Děkujeme všem za reprezentaci klubu i rodičům za podporu.

« z 8 »

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *