Městský přebor trojic 23.4

V sobotu 23.4. proběhlo poslední kolo Městského přeboru trojic.  Jako před tím byli nasazeny 2 družstva. USK A (Perk Jakub, Jáchym Šimon, Vojtěch Mrštík). První zápas nastoupili borci proti Loko E, soupeře přehráli ve všech činnostech s výsledkem 2:0 (15:8, 15:6). Druhý soupeř byl, dá se říci rival, Klatovy A. Zápas měl vše co ke hře patří tvrdé podání, smeče, doběhnuté balony. Šťastnější, spíše šikovnější byli Klatovy A, které zvítězili 0:2 (13:15, 11:15). Dalším soupeřem byla LOKO A. Opět zápas se vším všudy. Na obou stranách se objevovaly smeče i bloky, hlavně bloky kluky trochu rozhodili. Vyrovnaný boj vyhrála Loko A 0:2 (11:15, 14:15). Následují zápas přehráli družstvo Šťáhlavy A 2:0 (15:3, 15:9). V posledním klání už byla na borcích známa únava i chyběla motivace. Ze snažení byla prohra s týmem Lhota 0:2 (6:15, 8:15). V tomto kole z toho bylo 4. Míst a 21 Bodů do tabulky.

                USK B (Filip Filip, Logosha Olexii, Dzehtsiarou Ivan, Perk Josef) Druhému družstvu se tolik nedařilo. První proti Družstvu Klatovy D vypadal vyrovnaně, nicméně druhý set by jednoznačnou záležitostí ve prospěch Klatov, byla to prohra 0:2 (12:15, 3:15). Druhý zápas s Vejprnicemi B byl vyrovnaný a na hře bylo znát zlepšení, dařila se souhra, a tak se podařilo vyhrát první set, druhý skončil prohrou. 1:1 (15:9, 9:15). S nadšením po vyhraném setu nastoupili kluci proti týmu Rokycany B. Snažili se o smeče, více spolupracovaly, ve hře ale bylo stále hodně individuálních chyb. Rokycany neměli výhru zadarmo. 0:2 (10:15, 11:15). Další soupeř Klatovy D. Klatovy bili trochu pohyblivější a nápaditý v útoku, prohra v druhém setu byla těsná. Boj skončil 0:2 (6:15, 14:15). Poslední zápas proti 15 ZŠ borci ukázali vše co umí. Ale soupeř byl nad jejich síly. Druhý set rozhodl odvrácený útok za stavu 14:14. Prohra 0:2 (4:15, 14:15). Toto kolo skončilo USK B na 5 místě ve skupině a připsalo 2 body. Potěšením pro trenéra byl zlepšený herní projev.

Toto byl závěrečný turnajů  Městských přeborů mladšího žactva kterého se zúčastnilo celkem 24 družstev.   USK B skočili celkově 23 místě. USK A  si odneslo zlaté medaile za první místo, což je velký úspěch.

Všem borcům děkujeme za reprezentaci klubu a gratulujeme.

 

Trenér:

Petr Vydra

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *