Únorové slovo předsedy

Vážení sportovní přátelé,

po dlouhé době se mi poštěstilo věnovat se volejbalu oba víkendové dny a rád se s vámi o moje zážitky podělím. Nejdříve jsem se jako divák mohl těšit z jasného vítězství našeho „Áčka“ nad pražským týmem z Proseku. Kluci soupeři prakticky nedali šanci, a protože ve druhém zápase se jim dařilo stejně, můžeme se těšit z průběžného 1. místa v tabulce a živit naděje na celkové vítězství.

V neděli jsem pak celý den strávil v hale rokycanského gymnázia, kde se konal další turnaj barevného volejbal. Naše nejmladší naděje s velkou chutí bojovaly o každý bod každého zápasu a věřím, že konkrétně mým synům k bojovnosti napomohl i sobotní zážitek z vítězného zápasu „Áčka“, kterému při zápase podávali míče. Je vcelku jedno, jak se naše týmy v barevném volejbalu umístily, i když je třeba říci, že oproti úvodu sezóny je znát vzestup výkonnosti, ale pro mě bylo hlavní vidět, že všechny kluky náš sport baví a napříč věkovými kategoriemi vytvořili partu, ve které si navzájem fandí a přejí. Myslím si, že pro budoucnost našeho klubu je to ta nejlepší zpráva…

Na závěr tohoto dílu mých příspěvků chci ujistit, že vedení klubu nespí… Během ledna a února probíhá vyúčtování dotací z roku 2019, zároveň se podávají žádosti o dotace pro rok 2020. Pevně doufáme, že budeme úspěšní minimálně stejně jako loni a budeme se mimo jiné moci vrhnout do pokračování renovace našeho venkovního areálu, který se pomalu, ale jistě, probouzí ze zimního spánku. Poslední věty bych chtěl věnovat všem našim trenérům. Všem vám děkuji za váš čas věnovaný práci pro „naše“ děti a mládež. Bez vás by to nešlo a neustále se snažíme vám zajistit do budoucnosti co nejpříjemnější podmínky.

Díky všem za váš čas a přeji vám příjemný začátek jara 2020.

 Josef Perk, předseda klubu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *