Zápasy v týdnu 4.-10. listopadu

Žáci

Žáci odehráli turnaj krajského přeboru v Kralovicích. Kája Koloušková: “První set proti Klatovům byl značně nervózní, ale ve druhém jsme zlepšili příjem i podání a lehce zvítězili. Tie-break byl plně v naší režii a celková výhra 2:1 potěšila. Druhý zápas s domácími Kralovicemi jsme prohráli našimi nevynucenými chybami 1:2. Jednoduchou záležitostí byl zápas s Mirošovem, výhra 2:0. Po dvou výhrách a jedné prohře jsme tedy na druhém turnaji KP obsadili 2. místo.”

Muži B

Komentář Honzy Šticha: “V sobotu jsme odehráli dva zápasy v naší domácí hale na 15.ZŠ proti TJ Union Plzeň. Pro nás je to vždy velká motivace, protože hrajeme proti většině bývalých spoluhráčů z USK, i když z období pod jménem PF Plzeň. Zápasy jsme zvládli výborně a konečně naplno bodovali z obou zápasů. Soupeře jsme dostali pod tlak kvalitním servisem a ztratili jen jediný set, kdy jsme po pauze mezi zápasy nezvládli udržet náskok a ztratili ho v koncovce. Vzhledem k zaváhání týmu Sokolova v Mirošově jsme se dostali na čelo tabulky KP1”

Muži A

Volejbal Domažlice – USK Slavia Plzeň 3:1 (23,21,-22,13), 3:1 (22,-22,23,20)
Muži zajížděli do Domažlic. Souboj aktuálně prvního a třetího týmu tabulky přinesl velmi vyrovnaný boj, bohužel v obou případech z něj vyšli domácí s plným počtem bodů. Komentář trenéra Michala Kouby: “Domažličtí hráli výborně, přehráli nás především v obranné fázi. Nedařil se nám vůbec servis, takže domácí měli většinou velmi dobře přihráno. Pozitivní je, že jsme ani za nepříznivého vývoje, kdy se nám nedařilo, nesklopili hlavy a stále se prali o body. Bohužel tentokrát to nestačilo.”
Velkým stínem západočeského derby byl výkon obou rozhodčích, kteří z nepochopitelných důvodů připískávali domácím, kde mohli, v některých chvílích si dokonce nechali od domácích borců i poradit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *