Vyhlášení mladých talentů USK Slavia Plzeň

V úterý 11.6.2019 proběhla na venkovních kurtech USK Slavia Plzeň akce, na které jsme ocenili naše mladé hráče v jednotlivých kategoriích – muži, dorost, žáci a přípravka.

Celá akce začala povedeným turnajem žáků, kde bych chtěl poděkovat Káje Kolouškové a Honzovi Štichovi za organizaci a následné vyhlášení. Myslím, že si kluci parádně zasportovali a trošku jim vyhládlo na závěrečné opékání buřtů. Touto akcí se naši žáci prozatím rozloučili s venkovním areálem, jelikož začíná období dovolených, a budou pokračovat až přípravou na začátku srpna a soustředěním.

Pozvánku na tuto akci samozřejmě dostali i rodiče, kterým děkujeme za hojnou účast. Doufám, že se příjemně bavili, že nám zachovají přízeň a že budou svoje děti stále podporovat ve sportovních činnostech, zejména těch volejbalových.

Výsledky vyhlášení pro rok 2019:

Trenér roku:
Karolína Koloušková

Kategorie Trenér roku

Muži A:
Michal Kouba (zřejmě se mě už chtějí zbavit)

Kategorie Muži

Dorost:
Adam Šindler

Kategorie dorostenci

Žáci:
Eda Štich
Vojta Měřička

Kategorie žáci

Přípravka:
Filip Vaněček
Martin Altman

Kategorie přípravka

Řečník a  celá společnost:

Ještě jednou bych chtěl poděkovat všem, kdo se na přípravě této akce podíleli, zejména Ondřejovi Kustovi za vtipný a věcný proslov, Frantovi Sýkorovi v hospodě za trpělivost a všem trenérům, kteří vedou naši potencionální volejbalovou budoucnost!!!

Díky a uvidíme se zase za rok

Michal Kouba

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *